Hizmetlerimiz-Marka Karot

Beton Kesme 

Beton Kesme Hidrolik kesim, derz kesim, halatlı kesim ve diğer beton kesim hizmetleriniz için aynı gün içerisinde hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız. 

Asfalt Kesme

Asfalt Kesme işlemi hidrolik Asfalt kesme makinalarıyla yapılmaktadır. Önce kesilecek yerin etüdü yapılır. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.

Duvar Kırma 

Duvar kırma uygulaması yapılması gerektiren zamanlarda elektrikli,hidrolik,havalı, mini iş makineleri ve ağır iş makineleri ilk akla gelenlerdendir.Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.

Beton Delme 

Karot ile beton delme karot makinlarınca karotçu operatörler tarafından yapılıyor. Betonda delinecek olan yerin tespitinden sonra, hangi karot ucunun kullanılacağı belirleniyor.Detaylı bilgi için ileşime geçiniz.

Derz Kesim

Beton kesme sistemlerindeki en gelişmiş teknolojinin ürünü "Hidrolik Tel Kesme" makinesidir. Sistemin çalışma prensibi taşıyıcı sistemlerde elmas halatlar kullanılarak uygulanan özel bir kesim yöntemidir.Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Beton Güçlendirme 

Hasar görmemiş yapının genel olarak beklenen olası bir depreme dayanıklı bir hale getirilmesi için ve mukavemetin ve taşıma kapasitesinin arttırılmasına güçlendirme denilmektedir.
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

  BİZDEN TEKLİF ALIN

AŞAĞIDA İSTENEN BİLGİLERİ DOLDURUNUZ

Choose Your Color
Purchase now $17
You will find much more options for colors and styling in admin panel. This color picker is used only for demonstation purposes.